Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak rozpoznać oryginalna lampe i kierunkowskaz?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak rozpoznać oryginalna lampe i kierunkowskaz?

    Weź, przyjedź, będzie wesoło, może aniol też swoje baby weźmie, pokazać im swojego przodka :P

  • #2
    Jak rozpoznać oryginalna lampe i kierunkowskaz?

    Witam. Zakupiłem lekko uszkodzoną octavie I kombi FL 2001 1.8t,
    Mianowicie chcę zakupić kierunkowskazy przednie i lampy również przód. Jak rozpoznać czy oba elemnty są oryginalne i czy nie od angola (rozumiem że są strzałki ale w którą stronę mają iśc na lampie od strony pasażera?

    Sprzedawcy wciskają kity a mi zależy na ori. Sprawa jest o tyle łatwa że na kloszach będzie logo skody ("kura")?

    Będę wdzięczny za podowiedzi a jeszcze bardziej za fotki oryginalnych lamp i kierunkowskazów.

    Przy okazji zapytam czy jest sens kupować nowy błotnik przedni? podjeżewam że podróba bo cena 200zl w kolorze? czy lepiej używkę ori?

    Jak wymienie uszkodzone elemty to oczywiście przedstawię skodzinke na forum. Póki co przechodzi w warsztacie mody (chip + fmic)

    Komentarz


    • #3
      Moze to Ci pomoże: Oznaczenia na szybach reflektorów i lamp samochodowych - Forum.VWGolf.pl
      na ORI lampie będziesz mial ori nr skody może to wygladac tak: Link

      Co do zderzaka to moim zdaniem kupic ORI używek i pomalować zamienniki nigdy jakością i spasowaniem nie będą ori, tak też wszędzie gdzie naprawiałem samochody doradzali.
      Spalanie - Motostat.pl
      Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
      Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
      Sprzedam na OLX!!

      Komentarz


      • #4
        Podziękował za odpowiedz.
        Temat z oznaczeniami E4 itp bardzo się przydał. Zawsze jakaś wskazówka przy kupnie lampy oraz zakupu auta (zawsze można dojśc do jakiś wniosków).

        A zakupiłem tę lampę:
        Link

        Komentarz


        • #5
          Widziałeś że górny zaczep jest pekniety?
          Spalanie - Motostat.pl
          Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
          Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
          Sprzedam na OLX!!

          Komentarz


          • #6
            Co jest w nim peknietego ?? Kazdy ori jest taki przecinany
            Spritmonitor.de

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X